مقالات پارت سینی کابل

سینی کابل چیست؟

سینی کابل چیست و چه کاربردی دارد؟

سینی کابل وظیفه حفاظت و مراقب از کابل برق را دارد . سینی های کابل موجب تفکیک کابل ها با یکدیگر میشود و این سینی های کابل به دلیل متریال های مختلف در طول های مختلفی تولید میشود. در واقع این محصول در ساختمان سازی بیشتر استفاده را دارد زیرا در جهت هدایت و توزیع و جریان برق استفاده میشود .
این سینی ها بجای لوله های کاندوییت استفاده میشود .این محصول در پروژه های تجاری کاملا مناسب است و بیشترین مورد استفاده را دارد و موجب اسان تر شدن سیم کشی و استفاده از سینی کابل میشود .

سینی کابل چه کاربردهایی دارد ؟

سینی های کابل برای جهت دادن و عبور کابل های فیبر نوری استفاده می شود که در چندسال اخیر توجهاته زیادی را به خود جلب کرده .
سینی های کابل در مواردی که نیاز به کابل کشی در خطوط برق با ولتاژ بالا باشد نقش بسیار مهمی دارد و قادر به حداقل رساندن خطرات میشود .
یکی دیگر از موارد کاربردی این محصول قابلیت استفاده درسیم کشی های ارتباطی .مخابراتی و شبکه ای است .
این سیم کشی های مهم حتی در بخش های حساس صنعتی هم کاربرد بسیار مهمی دارد و به طور کلی رویکرد اجرایی بسیار خاصی را
برعهده دارد.

سینی های کابل در چه ابعادی هستند ؟

سینی های کابل در ابعاد بسیار دقیق و تحت نظر استانداردهای معینی تولید و روانه بازار فروش میشود .به طور کلی این محصول در ابعاد 100، 150، 200، 250، 300، 400 ، 500 الی 800 طراحی و تولید شده است .
این سینی ها در عرض های 500 الی 600 میلیمتر بوده و با ورق های یک و نیم تا 2 میلیمتری تولید می شوند.

جنس سینی کابل چیست ؟

یکی پرتکرار ترین پرسش ها در خصوص سینی کابل جنس این سینی است که به طور کلی در تولید این محصول از فلزات مقاوم استفاده
میکنند . برای تولید این محصول از فلزات مقاوم در جهت اینکه در مقابل خوردگی دوام بسیار بالا یی داشته باشد استفاده میکنند .
برای تولید این محصولات از فلزاتی که کربن پایین تری دارد استفاده میکنند مانند فولادهای ضد زنگ و یا آلیاژهای آلومینیومی که توسط
پوشش های اپوکسی تشکیل شده است و بهترین گزینه برای استفاده محسوب میشوند . پس به طور کلی جنس این سینی ها یا از فولاد و یا استیل تشکیل شده است .
سینی فولادی: سینی کابل فولادی از لحاظ جنس و کیفیت در بهترین شرایط قرار دارد . این سینی ها به واسطه ی نور مستقیم و فرم دهی توسط اکسترود ساخته میشوند اما به دلیل وزن بالای فولاد مقاومت چندانی در مقابل خوردگی نمیتواند ایفا کند .
در واقع یکی از مهم ترین خاصیت های ذاتی اهن مقاوم پایین در مقابل خوردگی است به همین دلیل در تولید سینی های کابل فولادی نیاز به پوششی از اپوکسی، گالوانیزه می باشد .

سینی کابل استیل: این سینی ها یکی از مناسب ترین و بهترین مواردی است که میتوانید از ان استفاده کنید .این سینی های استیل به دلیل خاصیت ضد زنگ بودن در برابر رطوبت و خمش و دمای بالا مقاومت بسیار زیادی دارد . این سینی ها در برابرمواد شیمیایی وآلی هم نیز مقاومت بسیار خوبی را از خود نشان داده . این مقاومت در برابر خوردگی به دلیل استفاده از کروم و نیکلی است که در این ترکیب به کار رفته .

سینی المینیومی : این نوع سینی به دلیل وزن کمی که دارد برای مقاومت در مقابل خوردگی بسیار عالی است . این نوع سینی خاصیت مغناطیسی ندارد به همین دلیل تلفات الکتریکی بسیار کمی را از خود بروز میدهد .

در خرید سینی کابل به چه نکاتی توجه کنیم ؟

در خرید سینی کابل یکی از مهم ترین مسایلی که باید به ان دقت کنیم ورق استفاده شده در تولید این محصول است . همانطور که میدانید کیفیت مواد اولیه در ساخت نهایی محصول و انتقال به بازار فروش خیلی پراهمیت است پس در سینی های کابل هم جنس ورقه ی به کار رفته در این محصول بسیار حایز اهمیت است . به طور کلی در تولید این محصول رعایت استانداردها و ملزومات در افزایش طول عمر و کیفیت مطلوب نقش و تاثیر بسزایی دارد. امروزه برخی از تولیدکنندگان برای افزایش کیفیت محصول از ورق کاری های ساده استفاده میکنند که این کار کاملا اشتباه است. نقشه طراحی سینی کابل با به صورت کاملا دقیق و کارشناسی شده انجام بگیرد تا محصول شما بهترین کیفیت را برای مصرف کنندگان داشته باشد .
و یکی دیگر از مسایل مهم و کاربردی خرید این محصول از یک منبع معتبر است . با پیشرفت بازار های متفاوت در عرصه فروش انتخاب منابع با کیفیت و مورد اطمینان در هر زمینه ای برای مصرف کنندگان بسیار دشوار شده اما اصلا جای نگر انی نیست شما میتوانید با بالا بردن اگاهی خرید مطمینی را داشته باشید . برای خرید انواع سینی های کابل ، سبد کابل ، لوله های فولادی و فلکسی میتوانید به وبسایت پارت سینی کابل مراجعه بفرمایید و بهترین کیفیت را هدیه بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *